Pijany motorowerzysta jechał całą szerokością jezdni

7
22.08.2018
Pijany motorowerzysta jechał całą szerokością jezdni
Choć był pijany, zdecydował się kierować. Nieodpowiedzialną jazdę 26-latkowi, który podróżował całą szerokością jezdni, przerwali policjanci patrolówki z Braniewa. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie.
Wczoraj (21 sierpnia) po godz. 22 uwagę funkcjonariuszy z ogniwa patrolowo-interwencyjnego skupił kierujący motorowerem. Mężczyzna jadąc ulicą Królewiecką w Braniewie poruszał się całą szerokością jezdni. Policjanci postanowili więc go skontrolować. Już od pierwszych chwil patrol wiedział, że ma do czynienia z pijanym kierowcą, bowiem czuć było od niego alkohol. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie stanu trzeźwości wykazało, że 26-latek prowadził motorower mając ponad promil alkoholu w organizmie. Jak sam przyznał, godzinę wcześniej pił. Co więcej, pojazd, którym się poruszał, nie był ubezpieczony. Teraz mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć przed sądem za popełnione przestępstwo. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
   Niestety, to już kolejny przypadek w tym tygodniu, gdy do ruchu włączają się pijani kierujący. Stanowią oni poważne zagrożenie dla innych podróżujących, dlatego eliminacja ich z naszych dróg jest jednym z priorytetów policjantów. Kierowco pamiętaj - w drogę tylko na trzeźwo!
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Policja powinna czensciei kontrolowac tyh skuterowców
(2018.08.22)
Za to Ty powinieneś częściej kontrolować słownik.
(2018.08.22)
A co masz problem z czytaniem ze zrozumieniem
(2018.08.22)
CO NAS OBCHODZI jakieś Braniewo ? To w ogóle jest na mapie ? ?
(2018.08.22)
Szerokie maja jezdnie w braniewie.
(2018.08.22)

info

0  
  1
Sześciu policjantów żorskiej drogówki zatrzymanych. Są podejrzani o przyjęcie łapówek. Coraz lepszą mamy policję!
(2018.08.23)

info

0  
  0
Twoja wypowiedź pokazała jaki jesteś ograniczony intelektualnie.
On123456 (2018.08.24)