Pijany kierowca ciężarówki sprawcą kolizji
fot. policja
W miejscowości Bielica na terenie gminy Godkowo doszło wczoraj (17 sierpnia) do groźnej kolizji z udziałem ciężarowego mercedesa i osobowego opla. Zawinił kierowca większego auta, który był pijany. Na szczęście nikt nie został ranny. Za spowodowanie kolizji i kierowanie „na podwójnym gazie” kierowca odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat wiezienia.