Pijany kierował koparką

1
03.12.2017
Pijany kierował koparką
Policjanci z Pasłęka podczas służby zatrzymali do kontroli drogowej 49-latka, który kierował koparką. Badanie alkotestem wykazało, że mężczyzna jest nietrzeźwy, a wynik tego badania to 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Była godzina 16.05, gdy patrol policjantów z Pasłęka postanowił skontrolować jadącą drogą koparkę, a właściwie kierującego nią mężczyznę. 49-latek dmuchał w alkotest i "wydmuchał" 1,5 promila alkoholu. Dalsza kontrola w bazie informatycznej wykazała, że mężczyzna w ogóle nie powinien kierować: po pierwsze przez alkohol, po drugie przez sądowy zakaz obowiązujący do lutego 2019 roku. Koparko-ładowarkę przekazano innej, trzeźwej osobie, która przyjechała na miejsce kontroli 49-latka.
   Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz złamanie sądowego zakazu. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

przechodzila baba kolo koparki i dala sie nabrac, he
wywalonejajonato (2017.12.03)

info

1  
  0