Pijani na drogach

2
06.04.2017
Pijani na drogach
Dwóch mężczyzn i jedna kobieta pod wpływem alkoholu zostali wczoraj (5 kwietnia) wyeliminowani z dalszej jazdy. Nietrzeźwi uczestnicy ruchu drogowego znaleźli się na drodze mając od blisko 0,5 promila do ponad 2 promili alkoholu. Pijani kierujący to jedna z głównych przyczyn tragicznych zdarzeń na naszych drogach. Widzisz nietrzeźwego uczestnika ruchu drogowego, reaguj!
Policjanci z Braniewa i Wilcząt oraz funkcjonariusze Straży Granicznej z Grzechotek zatrzymali wczoraj trzech uczestników ruchu drogowego, którzy kierowali pojazdami pod wpływem alkoholu. Nietrzeźwy 30-latek z gm. Wilczęta, kierujący vw passatem, został zatrzymany o godz. 8.30 w Księżnie, gm. Wilczęta przez policjantów ruchu drogowego. Kierowca miał blisko 0,5 promila alkoholu.
   Nietrzeźwą cyklistkę zatrzymał dzielnicowy z Wilcząt. 57-letnia mieszkanka gm. Wilczęta jechała rowerem drogą Dębiny-Ławki. Kobieta w chwili badania stanu trzeźwości miała ponad 2 promile alkoholu.
   Ostatni z uczestników, 51-leni motorowerzysta, mieszkaniec gm. Pieniężno, został skontrowany przez funkcjonariuszy SG. Mężczyzna kierował pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości, miał również ponad dwa promile alkoholu.
   Wszyscy kierujący poniosą odpowiedzialność w związku z prowadzeniem pojazdów w stanie po spożyciu alkoholu oraz w stanie nietrzeźwości.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jak już 3 latek prowadzi samochód to szok a jak jeszcze do tego pijany, to jeszcze większy.
(2017.04.06)
Czy to możliwe?3latek?
(2017.04.06)