Policjanci z prewencji zatrzymali wczoraj po godz. 23 na ul. Świerkowej opla combo kierowanego przez 32-letniego Zbigniewa G. Po zbadaniu mężczyzny alkotestem okazało się, że ma on… 2,8 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy oraz samochód. Jazda w stanie nietrzeźwości to przestępstwo. Za taki czyn grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter