Paczka z Panamy
Mieszkanka Pasłęka została oszukana na kwotę 3000 euro. Kwotę tę miała wpłacić, aby odebrać paczkę z... Panamy. Mimo wpłaty, paczki nie otrzymała. Oszust skontaktował się z kobietą i zażądał dopłacenia jeszcze... 20 tys., ale tym razem dolarów. Kobieta zgłosiła sprawę na policję. Osoby kontaktowały się pomiędzy sobą za pomocą portalu społecznościowego.