Okradł nieprzytomnego kolegę

6
30.08.2018
Okradł nieprzytomnego kolegę
fot. policja
Dwaj mężczyźni pili razem alkohol, w pewnym momencie jeden z nich zsunął się z ławki na skutek przyjęcia przez organizm zbyt dużej dawki procentów. Chwilę później drugi z mężczyzn, na którego alkohol nie podziałał tak mocno, wyjął kilka przedmiotów z kieszeni leżącego i przełożył je do swojej kieszeni.
Finał opisywanej sytuacji miał miejsce kilka minut później. Policyjny patrol otrzymał wezwanie, że starszy mężczyzna leży przy ławce. Gdy policjanci byli już na miejscu, zastali pijanego 63-latka leżącego przy ławce oraz siedzącego na niej 56-latka. Ten drugi wydawał się dziwnie pobudzony przyjazdem policji i chciał jak najszybciej odejść. Funkcjonariusze wezwali pogotowie ratunkowe do nieprzytomnego 63-latka oraz wylegitymowali młodszego z mężczyzn. Wtedy też okazało się, że ma on przy sobie kilka przedmiotów nie należących do niego, w tym dokumenty na nazwisko 63-latka. Okazało się, że mężczyzna ukradł te przedmioty w chwili, gdy ten stracił przytomność. Było to na skutek wypitego wcześniej alkoholu. Wartość skradzionych przedmiotów wyceniono na ponad 500 złotych. 56-latek został zatrzymany. Teraz usłyszy zarzut kradzieży. Za taki czyn może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Czy wy już nie znacie pojęcia pijacka solidarność? nie ukradł, nie przywłaszczył tylko przechował żeby kolega po pijaku nie zgubił a wy wszędzie szukacie afery i dajecie ludziom do podpisania zeznania których nie złożyli a czego można się dowiedzieć od pijanego? zrobi wszystko żebyście mu dali spokój a jeszcze jak się paralizatorem postraszy albo pałą po plecach przyłoży do podpisze że własną matkę z grobu wykopał i zgwałcił
policyjnenidojdy (2018.08.30)

info

10  
  7
Chyba to byli turysci z Polski .
Zbyszek1 (2018.08.30)

info

2  
  0
Frajerstwo, brak honoru. Jesteś pan złodziej alkoholik i menda społeczna
Gosc36 (2018.08.30)

info

4  
  0
,,Pijak i złodziej ,bo każdy pijak to złodziej" z jakiego to filmu?
Ktośzpółnocy (2018.08.31)

info

2  
  1
Ale pręt......
(2018.09.02)

info

0  
  0
Do piekła z nim,a powinien kolege odprowadzić do domu,zachowanie ma mędy,do wora z tym ludzkim ścierwem
(2018.09.02)

info

1  
  0