Okradł automat w publicznej toalecie
fot. policja
32-letni mężczyzna, którego zatrzymali elbląscy policjanci, ma na swoim koncie włamanie do automatu wrzutowego w publicznej toalecie. Mężczyzna misternie zaplanował całe przedsięwzięcie, nie wziął jednak pod uwagę tego, że elbląski dworzec, na terenie którego dokonywał przestępstwa, jest objęty miejskim monitoringiem.