Sytuacja miała miejsce w sobotę w nocy w Pasłęku. Tam patrol ruchu drogowego przy ul. Bohaterów Westerplatte zatrzymał do kontroli osobowego vw golfa. Autem kierował mężczyzna od którego policjanci od razu wyczuli zapach alkoholu. Badanie alkotestem wykazało 1,82 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Teraz odpowie on za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter