O 50 km/h za dużo

2
28.11.2017
O 50 km/h za dużo
Prawo jazdy zatrzymane na trzy miesiące, 500 zł mandatu oraz 10 pkt. karnych to kara, jaka spotkała 31-letniego mieszkańca powiatu braniewskiego, który jechał przez Pieniężno z prędkością 104 km/h. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h.
W czwartek patrol ruchu drogowego na terenie Pieniężna zatrzymał do kontroli pojazd, który poruszał się w obszarze zabudowanym z prędkością 104 km/h. Tym samym 31 letni mieszkaniec gminy Braniewo kierujący samochodem osobowym przekroczył dozwolona prędkość o 54 km/h.
   W związku z popełnionym wykroczeniem mężczyzna otrzymał 500 zł mandat karny oraz 10 pkt. karnych. Ponadto zostało zatrzymane jego prawo jazdy na okres trzech miesięcy.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

KARAĆ to wy możecie swoje żony jak wam spluwe źle oczyszczą. Od podejmowania decyzji jest sąd. Kiedy kamerki na waszych uniformach ? Czekamy.
(2017.11.28)

info

0  
  0
tumaństwo jak widać podobne narodu jak i wadzy - jedni udają, że są jakieś przepisy i prawo - drudzy w żaden sposób nie potrafią go egzekwować tak się szybko zmienia, zależnie od potrzeb. .. ..
AM (2017.11.28)

info

0  
  0