Niegrzeczny gość hotelowy

3
19.10.2017
Niegrzeczny gość hotelowy
Za zniszczenia w pokoju hotelowym odpowie mieszkaniec gminy Braniewa, zatrzymany przez braniewskich policjantów. Mężczyzna spowodował straty w wysokości 900 zł. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Młody mężczyzna postanowił spędzić noc w jednym z hoteli, wynajmując pokój z osobą towarzyszącą. Podczas pobytu mężczyzna zniszczył telewizor jednocześnie powodując straty w wysokości 900 zł. Rano oddał klucze nie mówiąc nic o zniszczeniu, łudząc się, że nikt nie zauważy. Jednak nie uszło to nieuwadze. Gdy właściciele zażądali naprawy zniszczonego mienia, mężczyzna zbywał ich z dnia na dzień w kwestii poniesienia kosztów naprawy. Fakt zniszczenia został zgłoszony na policję. Mężczyzna tłumaszył się tym, że zdenerwował się faktem niesprawnego pilota do telewizora. Zamiast poprosić o wymianę baterii, mężczyzna teraz poniesie konsekwencje karne. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

skoro piszą o gościu hotelowym to jak najbardziej mieści się w ich statystykach.
(2017.10.19)

info

3  
  0
takich pobudliwych karać sprzątaniem miasta w widocznym (zwracającym uwagę) opisanym stroju. uspokoił by się na zawsze.
(2017.10.19)

info

4  
  2
w widocznym (zwracającym uwagę) stroju Nie obrażaj pieszych poza miastem burku.
(2017.10.19)

info

3  
  1