Nie zatrzymał się do kontroli, bo był pijany

1
24.08.2017
Nie zatrzymał się do kontroli, bo był pijany
26-letni mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności za jazdę po pijanemu postanowił nie zatrzymać się do kontroli drogowej. Chwilę później został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego. Teraz stanie przed sądem.
26-letni mężczyzna, którego dziś w nocy próbowali skontrolować policjanci był pijany. Do kontroli doszło, ale nieco dalej, gdy funkcjonariusze ruchu drogowego zmusili już prowadzącego opla vectrę do zatrzymania się. Było to chwilę po północy w podpasłęckiej Rydzówce. 26-letni mężczyzna nie reagował na sygnały do zatrzymania się i kontynuował jazdę. Policjanci zajeżdżając mu drogę zatrzymali go. Okazało się, że 26-latek jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkotestem wykazało 1,24 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie a jego auto odholowano na parking strzeżony. Teraz 26-latek odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Dostanie gnojek zawiasy i dalej będzie jeździł nic sobie nie robiąc aż w końcu dojdzie do tragedii i oby skończyło się tylko na śmierci sprawcy !
MiejscowySheriff (2017.08.24)

info

2  
  0