Napadł na sklep, szybko wpadł w ręce policji
fot. policja
Policjanci z Pasłęka zatrzymali 36-letniego mężczyznę pod zarzutem rozboju. Podejrzany jest o napad na ekspedientkę sklepu z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sprawca groził kobiecie i zrabował utarg ze sklepu. Niemal bezpośrednio po zdarzeniu został ustalony i zatrzymany przez policjantów. Teraz odpowie za rozbój. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.