Napadł na kolegę i ukradł mu z mieszkania telewizor
fot. policja
22-letni mieszkaniec Pasłęka napadł na swojego znajomego, z którym pił wcześniej alkohol. Mężczyzna okradł go, a następnie próbował zastraszyć, by nie zgłaszał tego na policję. Gdy sprawą zajęli się policjanci, 22-latek trafił na 3 miesiące do aresztu. Za rozbój może mu grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.