Najpierw pili, później bili

6
11.07.2017
Najpierw pili, później bili
Dwóch mężczyzn i kobieta usłyszało zarzuty pobicia innego mężczyzny. Sytuacja miała miejsce przy ul. Malborskiej. Dwie z trójki osób zostały zatrzymane zaraz po zdarzeniu przez patrol interwencyjny policji. Teraz cała trójka odpowie za swój czyn przed sądem.
Zdarzenie miało miejsce w jednym z mieszkań przy ul. Malborskiej. Podczas alkoholowej libacji dwaj mężczyźni i kobieta, z nieznanych przyczyn, zaatakowali najpierw 47-latkę, a później pobili jej konkubenta. Funkcjonariusze w trakcie interwencji zatrzymali dwóch mężczyzn: 42-letniego Mariusza N. oraz 35-letniego Sławomira B. Do nich dołączyła niedługo później 27-latka, która również miała brać udział w pobiciu. Całej trójce zatrzymanych przedstawiono już zarzuty z Kodeksu Karnego. Za ten czyn może im grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. Prokuratura zastosowała wobec dwóch mężczyzn i kobiety policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się oraz kontaktowania z pokrzywdzonymi.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Patologia jak inaczej to nazwac dwoch walecznych i shrek
(2017.07.11)

info

3  
  0
Poco miec normalnego daceta jak mozna zyc z cpunem i katem domym.. Damski bokser
Pani (2017.07.11)

info

0  
  2
Poco miec normalnego faceta jak mozna zyc z cpunem i katem domym.. Damski bokser
Pani (2017.07.11)

info

3  
  1
Frajer z wiezienia. S.B
Pan (2017.07.11)

info

3  
  0
Bendziol darmozjad pod mostem bedziesz mieszkal tam gdzie twoje miejsce jak szczur w piwnicy
Twoj przyjaciel (2017.07.11)

info

4  
  0
Tak tylko robia f..bendyk i ich dwoje rodzinka z obrazka
Zagonowa (2017.07.12)

info

3  
  0