Na podwójnym gazie

2
16.05.2017
Na podwójnym gazie
W poniedziałek, 15 maja 24-letni mieszkaniec Fromborka prowadził samochód osobowy będąc w stanie nietrzeźwości, zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.
O godz. 16.40 oficer dyżurny KPP w Braniewie został poinformowany o tym, że w miejscowości Glinka, gm. Braniewo, „dachował” samochód osobowy. Na miejsce błyskawicznie udały się wszystkie służby ratownicze. W trakcie czynności procesowych na miejscu zdarzenia ustalono, że Mateusz H., lat 24, kierując pojazdem marki mitsubishi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna posiadał 1,06 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Za popełnione przestępstwo sprawcy grozi do dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka kara finansowa oraz zakaz prowadzenia pojazdów.
   
podkom. Robert Wardyn, KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

"Mężczyzna posiadał 1,06 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu" To w Braniewie policja ugania się za posiadanie alkoholu w organiźmie czy to gafa wynikająca z braku wykształcenia i kompetencji przez tego co to pisał w eter ?
(2017.05.16)

info

3  
  0
Wardyn pomylił posiadanie narkotyków ze spożyciem akloholu ale co tam.
(2017.05.16)

info

2  
  0