Na podwójnym gazie

2
03.04.2018
Na podwójnym gazie
Policjanci w ciągu minionych dwóch dni zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierujących. Rekordzista miał 2,2 promila alkoholu w organizmie i kierował nie mając uprawnień. Teraz poniesie tego konsekwencje.
Wymienionemu 50-latkowi grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności oraz grzywna za kierowanie autem bez prawa jazdy. Pozostali kierujący, którzy zostali zatrzymani przez policjantów z ruchu drogowego, również wykazali się podczas kontroli… głównie promilami. Mowa tu o 23-letnim kierowcy opla astry zatrzymanym wczoraj (2 kwietnia) do kontroli w Krzewsku. Młody mężczyzna miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. On również nie posiadał uprawnień do kierowania autem. Prawa jazdy posiadali natomiast: 39-latek oraz 36-latek. Pierwszy miał 2 promile alkoholu w organizmie, drugi niewiele mniej. 36-latka zatrzymali policjanci z Pasłęka przy ul. Westerplatte. Badanie alkotestem wykazało 1,85 promila alkoholu w organizmie. W Młynarach natomiast zatrzymano rowerzystę mającego 1,5 promila alkoholu. W tym przypadku kontrolę zakończono mandatem a rower przekazano innej trzeźwej osobie. Łącznie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wykonali blisko tysiąc badań.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jak w Rosji. Job twoju mać!!!
(2018.04.04)

info

1  
  0
Czy ktoś się wziął za ten mobbing w policji i SG?
(2018.04.04)

info

0  
  1