Na granicy zatrzymano kradzione auto

9
20.12.2017
Na granicy zatrzymano kradzione auto
fot. Straż Graniczna
Funkcjonariusze z Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali auto o wartości 200 tys. zł. 18 grudnia do Polski autem bmw x5 chciał wjechać przez drogowe przejście graniczne w Grzechotkach obywatel Rosji. W trakcie kontroli legalności pochodzenia auta funkcjonariusz Straży Granicznej ustalił, że samochód, którym kierował 34-latek widnieje w bazie Interpol jako utracony na terenie Rosji.
W dodatku po sprawdzeniu dokumentów okazało się, że dowód rejestracyjny pojazdu jest podrobiony na wzór oryginalnego. Szacunkowa wartość bmw x5 200 tys. zł. Dalsze czynności prowadzą policjanci z KPP w Braniewie.
   
por. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Skoro według dzisiejszego nurtu politycznego PiS'u Rosja jest naszym wrogiem, to Polska powinna temu Rosjaninowi zapewnić azyl, godne życie i może nawet jakieś odznaczenie od Pana Macierewicza. A samochodu oczywiście nie oddawać i trzymać go jako kartę przetargową. .. ."Jak oddacie wrak Tupolewa to my oddamy BMW x5".
StefanK (2017.12.20)
jak mi przykro. ..
poszkodowanyyy (2017.12.20)
@poszkodowanyyy - mi tesz
współczujoncy (2017.12.20)
@StefanK - dobrze gada, dać mu wodecki
pijak (2017.12.20)
i jak to zwykle bywa ruska pewnie puścili do domu
xfhn (2017.12.20)

info

2  
  0
To teraz widzicie jakich strażników granicznych ma Rosja. Tam auto przeszło bez problemu i puścili dalej w kierunku Polski.
(2017.12.20)
Bo to celnik był to go swoi przepuścili i co w tym złego. ..
q (2017.12.20)

info

1  
  0
Ameryki nie odkryłeś. ..
IvanChoroszczykow (2017.12.20)
Kak pakupił tak papredał!!!!!
nicdodaćnicująć (2017.12.21)

info

0  
  0