Kradzież na budowie wiaduktu

7
22.08.2018
Kradzież na budowie wiaduktu
Budowa widuktu (fot. AD, arch. portel)
Policjanci z Elbląga zatrzymali wczoraj (21 sierpnia) trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież metalowych elementów szalunków z terenu budowy wiaduktu drogowego przy ul. Skrzydlatej. Wartość skradzionego sprzętu to 8 tysięcy złotych. Policjanci wszystko odzyskali i sprzęt wrócił na miejsce.
Wczoraj około godz.  20 policjanci patrolujący teren dworca zauważyli trzech mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać z wózkiem, który był wypełniony sprzętem budowlanym. Po ich zatrzymaniu okazało się, że są to elementy szalunków pochodzące z budowy wiaduktu drogowego przy ulicy Skrzydlatej. 42-latek, 56-latek oraz 32-latek trafili do policyjnej celi. Byli wcześniej karani za kradzieże. Odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara do 5 lat więzienia. Cały skradziony sprzęt wrócił na teren budowy.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Żelastwo leży a pić się chce.
(2018.08.22)

info

13  
  1
Pudło brudasom życie uratuje. Żeby tak jeszcze w Bieszczadach smieci zbierali po turystach, żeby nie żarli tylko za podatników kasę.
(2018.08.22)

info

14  
  0
Patologia to ty jesteś. Skąd mądralo wyczytałeś że sprawcy mieszkają na Zatorzu. Może to twoi sąsiedzi zajumali
(2018.08.22)
Byli karani za kradzieże i nadal kradną, śmiejąc się z wymiaru sprawiedliwości.
uuun (2018.08.22)

info

3  
  0
Wiadukty się buduje a chłopaki nie mają za co pić.
(2018.08.22)

info

8  
  0
A ciecia żadnego nie ma, nie pilnuje budowy, czy spał w tym czasie?
Idfhrejjnitfitf (2018.08.23)

info

4  
  0
albo ze Skrzydlatej patologia
(2018.08.24)