Kradli wiertarki i klucze nasadowe
fot. policja
Policjanci zwalczający przestępczość związaną z kradzieżami mienia zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o wynoszenie elektronarzędzi z jednego ze sklepów samoobsługowych. Przedmioty te sprzedawali wśród napotkanych osób lub zastawiali w lombardach.