Kradł „whisky” ze sklepów samoobsługowych
fot. policja
17-letni Damian W. został zatrzymany przez policję. Udowodniono mu kilkanaście kradzieży w sklepach sieci samoobsługowej na terenie Elbląga. Policjanci szacują, że młody mężczyzna mógł łącznie wynieść kilkadziesiąt butelek „whisky”. Teraz odpowie przed sądem za kradzież.