Kradł paliwo, włamywał się do samochodów
Radioodtwarzacze i narzędzia odzyskane przez policjantów (fot. KMP Elbląg)
Kryminalni z Elbląga zatrzymali 38-latka, który na terenie Elbląga włamywał się samochodów i kradł z nich radioodtwarzacze. Śledczy udowodnili mu także kilkanaście kradzieży paliwa ze stacji, których dokonywał samochodem na kradzionych tablicach rejestracyjnych. Grozi mu 10 lat więzienia.