Kolejny złodziej rowerów zatrzymany

3
21.09.2017
Kolejny złodziej rowerów zatrzymany
fot. policja
Klatki schodowe, piwnice oraz inne miejsca sprawdzał regularnie 32-letni Robert R. To właśnie z tych miejsc zabierał pozostawione tam rowery. Policjanci ustalili, że mężczyzna mógł ukraść nawet 10 rowerów. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem.
32-letni sprawca wybierał nie tylko rowery niezabezpieczone, kradł również te, których właściciele używali lichych zabezpieczeń w postaci najtańszych kłódek. Te przecinał a następnie wsiadał na rower i nim odjeżdżał. Mężczyzna działał od marca 2017 roku, wtedy odnotowano pierwszą kradzież. Działał do września czyli do chwili zatrzymania. Policjanci pracują nad odzyskaniem przynajmniej części skradzionych przez niego rowerów. 32-latek był już wcześniej notowany za oszustwo. Teraz odpowie również za kradzieże. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Policjanci ustalili? "HEHE MŁODY PRZYZNAJ SIE BO SOND CI NIE UWIERZY, POGADAMY Z PROKURATOREM I DOSTANIESZ ZAWIASY". Nigdy się na to nie nabierajcie. Nawet jak przemocą wyduszą z was zeznania. Policjanci nic nie ustalili tylko mając z górki przyklepali gościowi inne kradzieże.
Spust_krokodyla (2017.09.21)

info

2  
  2
ty spust naprawdę głupi jesteś
zssypt (2017.09.22)

info

2  
  0
kolejny elblaski szczur zlodziej z bidnej pato rodziny. ..
marikae (2017.09.22)

info

0  
  0