Kierował po alkoholu

5
13.11.2018
Kierował po alkoholu
Policjanci patrolowo-interwencyjni zatrzymali 63-latka, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
63-latek kierował oplem vectrą, gdy został zatrzymany przez patrol policji. Było to przy ul. Odrodzenia. W trakcie kontroli funkcjonariusze wyczuli od niego zapach alkoholu. Mężczyzna „wydmuchał” wynik jednego promila alkoholu w organizmie. Policjantom tłumaczył, że wypił dzień wcześniej dwa piwa a tego dnia jadł tylko… cukierki. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami na czas określony przez sąd.
   
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

2 piwa i to to dzień wcześniej ale jaja. Każda forma obrony jest dobra
DETOR56 (2018.11.13)

info

1  
  2
2 browary i 1 promil!? Ja pierdzielą, Janusz Ekonomi! Mistrz! To jakie to browary były, też chcę wiedzieć!?
łoj (2018.11.13)

info

3  
  0
2 piwa i pół litra tylko ołówek się policjantom złamał i nie dopisali do kapownika
(2018.11.13)

info

0  
  0
Kiedy skończy się mobbing w sg i policji? Rabanie na kasie, znajomości
(2018.11.14)

info

0  
  2
Te cukierki to pewnie wiśnie w spirytusie. Bezczelny i bez wyobraźni.
(2018.11.14)

info

0  
  0