Jeździł do Tolkmicka, by okradać samochody

8
26.04.2018
Jeździł do Tolkmicka, by okradać samochody
fot. policja
Policjanci z „wydziału mienia” zatrzymali 27-latka, który włamywał się do samochodów. Mężczyzna działał na terenie Tolkmicka. Jego łupem padały wartościowe przedmioty pozostawiane w autach.
27-letni mężczyzna włamywał się do samochodów i zabierał samochodowe radia, głośniki, zestawy narzędzi czyli wszystko to, co było pozostawione w samochodzie przez właściciela a stanowiło wartość dla złodzieja. Mężczyzna na teren działania upatrzył sobie Tolkmicko. Tam jeździł swoim bmw, parkował i pieszo wyruszał szukać „okazji”. Gdy przez szybę zauważył interesujący go sprzęt, włamywał się i zabierał przedmioty. Później sprzedawał je i w ten sposób cyklicznie odwiedzał Tolkmicko. Mężczyźnie działającemu od stycznia do kwietnia 2018 roku, udowodniono 10 takich kradzieży z włamaniem. Policjanci odzyskali już część skradzionych przedmiotów. 27-latek odpowie teraz za swoje czyny przed sądem. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jechał swoim bmw, żeby ukraść klucz do kół za 20zł, lub inne drobiazgi. Szkoda pieniędzy podatników na typa
(2018.04.26)

info

7  
  0
Ucinać prawą łapę za drugą kradzież. Myślę, że liczba kradzieży spała by gwałtownie. Powinni teraz zarekwirować tego złoma jako przedmiot przestępstwa na rzecz skarbu Państwa.
Polos (2018.04.26)

info

7  
  0
wieśka tico
(2018.04.26)

info

2  
  0
on chciał tylko nazbierać na chlip
(2018.04.26)

info

2  
  0
A może policja powinna zabezpieczyć to BMW na poczet przyszłej kary albo odszkodowań dla poszkodowanych?. Typ by rowerem jeździł.
Mietekk (2018.04.26)
niech powie że to było jego a napewno umorzą sprawę.
doświadczonyprzezmilicje (2018.04.27)

info

2  
  0
Się dowiedział, że posterunek zlikwidowali.
(2018.04.27)

info

2  
  0
Ciepły dobrze zeczesz
(2018.04.29)