Interwencja na stacji benzynowej zakończona zatrzymaniem mężczyzny

4
09.08.2018
Interwencja na stacji benzynowej zakończona zatrzymaniem mężczyzny
Policjanci zostali wezwani na jedną z elbląskich stacji benzynowych. Miał tam bowiem pojawić się mężczyzna dokonujący kradzieży. Policjanci pojechali na miejsce i skontrolowali 47-latka będącego w towarzystwie dwóch innych osób. Okazało się, że przedmioty, które ma przy sobie, pochodzą właśnie z kradzieży.
Policjanci, którzy przyjechali po godz. 3 nad ranem na wspomnianą stację, wylegitymowali trzy osoby w tym 47-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie reklamówkę z narzędziami m.in. kluczami nasadowymi oraz nie swoimi dokumentami. To zastanowiło policjantów i postanowili sprawdzić adres z dowodu rejestracyjnego znalezionego przy 47-latku.
   Na finał nie trzeba było długo czekać. Okazało się, że to właśnie z tego samochodu zaparkowanego kilka ulic dalej pochodzą narzędzia. Właściciel auta zapewniał policjantów, że auto zamykał co oznacza, że do wnętrza się włamano. 47-latek mówił funkcjonariuszom, że narzędzia kupił przed chwilą od nieznanego mu mężczyzny. 47-latek oraz jego 22-letnia dziewczyna zostali zatrzymani w areszcie. Policjanci wyjaśnią okoliczności zdarzenia. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Nietwoie nieruszaj atu jeszcze wlamanie do paki z nim
(2018.08.09)

info

5  
  0
Pozamykać
Olaf2 (2018.08.09)

info

2  
  0
47 latek i jego 22 letnia dziewczyna :))) ale patologia, na 100we to miłość :)
aaa222 (2018.08.10)

info

6  
  0
Dzięki policji że tak szybko odzyskali moje rzeczy trwało to godzinę od kradzieży super chłopaki
Olaf2 (2018.08.12)

info

2  
  0