Groził i wyzywał sąsiadów

7
21.06.2016
Groził i wyzywał sąsiadów
(ilustracja do tekstu)
27-letni mężczyzna usłyszał trzy zarzuty kierowania gróźb karalnych wobec swoich sąsiadów. Policjanci wnioskowali o jego tymczasowe aresztowanie i sąd wyraził na to zgodę. Mężczyzna spędzi za kratami - póki co - dwa miesiące, ale może znacznie dłużej.
Sytuacje z groźbami, jakie 27-latek kierował do swoich sąsiadów, miały miejsce na początku czerwca tego roku. Zachowanie mężczyzny było trudne do przewidzenia i obfitowało w różne agresywne sytuacje. Jedną z nich było szarpanie się z sąsiadką oraz zastawienie jej drzwi do mieszkania innymi drzwiami. Na porządku dziennym, oprócz gróźb, było też wyzywanie, ubliżanie oraz agresja fizyczna. Co więcej, sprawca działał bez jakiegoś wyraźnego powodu. Po zatrzymaniu przez policję nie przyznawał się do opisanego wcześniej zachowania. Z uwagi na fakt zapewnianie bezpieczeństwa mieszkańcom oraz prawidłowego przebiegu postępowania policjanci oraz prokurator wnioskowali o tymczasowe aresztowanie 27-latka. Dziś (21 czerwca) sąd wydał taką decyzję. 27-latek trafi do aresztu na dwa miesiące, ale może mu grozić kara do 3 lat więzienia.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Pewnie Mama, nie dała mu na papieroski i piwko
GabrysiaL (2016.06.21)

info

3  
  2
Czas na to, aby przestać się pieścić z takimi bydlakami !!! Dopieprzyć parę lat ciężkich robót, to może zmieni jego myślenie, że nie jest sam na świecie i że należy szanować innych !!!
(2016.06.22)
No faktycznie-zlapali strasznego przestepce. ..
(2016.06.22)
Nie chcial bys byc człowieku na miejscu tych sasiadow i przechodzic tego wszystkiego co ten cpun wyprawial
(2016.06.22)

info

3  
  1
szkoda, że zniesiono karę chłosty
(2016.06.24)

info

1  
  0
dostal by 10 batòw i po sprawie
poszukiwanyzywylubmartwy (2016.06.26)

info

2  
  0
dopmen?????cisnieniowiec na dopa jak nic
kopytron (2016.06.27)

info

0  
  0