Ford naładowany kontrabandą

7
27.12.2017
Ford naładowany kontrabandą
fot. Straż Graniczna
Funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej w Braniewie zatrzymali do kontroli drogowej osobowego forda mondeo. Jak się okazało, w aucie znajdowały się papierosy z przemytu o wartości blisko 109 tys. zł.
W piątek, 22 grudnia na drodze w gminie Lubawa funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali do rutynowej kontroli samochód osobowy, w którym ujawnili nielegalne wyroby tytoniowe o szacunkowej wartości 109 tys. zł. Teraz 21-letni kierowca, poniesie odpowiedzialność karno-skarbową za posiadanie papierosów bez obwiązujących znaków akcyzy. Nielegalny towar został zdeponowany, a forda mondeo, którym podróżował mężczyzna zabezpieczono na poczet przyszłych kar.
   W dodatku mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, za co został ukarany przez funkcjonariuszy SG mandatem karnym w wysokości 500 zł.
   
sierż. SG Anna Matejuk-Ficek

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

W końcu pokazali kanał od kanału.
(2017.12.27)

info

0  
  0
wyłączyć im ogrzewanie i z budy wygnać na dwór do liczenia szlug !
(2017.12.27)

info

4  
  0
I bardzo dobrze, palenie szkodzi na zdrowie.
(2017.12.27)

info

0  
  0
dobre strachy proroka, nocka na dołku, grożące konsekwencje i gówniarz wyśpiewa od i dla kogo wiózł pety.
(2017.12.27)

info

1  
  2
oto działania bandytów z gestapo
(2017.12.28)

info

1  
  2
Pis szuka kasy, przyjrzałby sie celasom to by starczyło na 5x 500 +:))) Scigaja dziadka za 2 litry paliwa wiecej i 2 paczki fajek a puszczaja auta zapakowane fajka po dach:)
celnik (2017.12.28)
@celnik - do roboty pasożycie graniczny
(2017.12.28)