Czekał na poród dziecka, napił się wódki i ukradł samochód
Zatrzymany za kradzież auta 27-letni świeżo upieczony ojciec (fot. KMP Elbląg)
Zarzutami kradzieży zakończyły się pierwsze czynności policjantów, którzy prowadzą nietypową sprawę kradzieży samochodu spod szpitala wojewódzkiego w Elblągu. Dwóch mężczyzn ukradło opla corsę, który należał do personelu medycznego. Jak się okazało, jeden z nich był tam odwiedzić swoja partnerkę, która miała rodzić. Po zatrzymaniu okazało się, że przyszły ojciec był poszukiwany do odbycia kary ponad 4 lat więzienia za wcześniejsze kradzieże.