Czekał na poród dziecka, napił się wódki i ukradł samochód

10
06.08.2017
Czekał na poród dziecka, napił się wódki i ukradł samochód
Zatrzymany za kradzież auta 27-letni świeżo upieczony ojciec (fot. KMP Elbląg)
Zarzutami kradzieży zakończyły się pierwsze czynności policjantów, którzy prowadzą nietypową sprawę kradzieży samochodu spod szpitala wojewódzkiego w Elblągu. Dwóch mężczyzn ukradło opla corsę, który należał do personelu medycznego. Jak się okazało, jeden z nich był tam odwiedzić swoja partnerkę, która miała rodzić. Po zatrzymaniu okazało się, że przyszły ojciec był poszukiwany do odbycia kary ponad 4 lat więzienia za wcześniejsze kradzieże.
W miniony piątek (4 sierpnia) zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszało dwóch mężczyzn, którzy spod Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu ukradli opla corsę należącego do pracownika szpitala. Obydwaj przyjechali z Malborka i byli tam odwiedzić partnerkę jednego z nich, która miała rodzić. Jak wyjaśniali później - z tego oczekiwania na radość, która nie nadchodziła, napili się wódki, ale nie mieli jak wrócić do Malborka. Postanowili ukraść zapakowanego przed szpitalem opla corsę. Do
   auta włamali się 1 sierpnia nad ranem. Zerwali przewody stacyjki i próbowali go uruchomić. Auto nie chciało zapalić, więc zaczęli je pchać, a następnie ciągnąć na sznurku. Silnik zaskoczył na chwilę i zgasł. Ich wyczyny wzbudziły żywe zainteresowanie kierowców, którzy dzwonili pod 997. Pod cmentarzem na Agrykola zapytali kwiaciarkę o najbliższego mechanika. Chcieli naprawić samochód. W tym samym czasie policjanci przyjęli zgłoszenie od pokrzywdzonej, która po nocnym dyżurze zauważyła brak auta na parkingu. Zostali zatrzymani na gorącym uczynku. Mieli blisko 2 promile. 27-letni, świeżo upieczony ojciec oraz jego 33-letni kolega, w miniony piątek usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Okazało się, że pierwszy z nich był poszukiwany listem gończym do odbycia kary 4 lat więzienia za wcześniejsze kradzieże, których dokonywał w ramach recydywy. Drugi z mężczyzn był również karany za podobne czyny. Na prośbę 27-latka policjanci ustalili - został on ojcem zdrowej dziewczynki. Jednak na razie będzie mógł ją widywać podczas więziennych odwiedzin.
   Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
   
Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

i taka patologia jeszcze 500+ od kaczki dostanie pies ich wąchał złodzieje i degeneraci a dostanie pewnie 3 w zawiasach i kuj z tego se zrobi patol jeden wieśniak pomerański
(2017.08.06)

info

22  
  8
Jeżeli już to dostanie matka tego malenstwa. Oczywisćie jak jedno dziecko już ma. Także twoje wypociny fraj. .. .. nic nie dadzą ani tu w necie ani nigdzie. A pana J. Kaczyńskiego to możesz najwyżej za jego przyzwoleniem cmoknac w gołą jak to po waszemu. Rzopę?
(2017.08.06)

info

9  
  19
co ma 500 do teg?. Jak ty ćwoku jesteś eunuchem albo nieudacznikiem że nie masz dzieci to twój problem Tłucz dalej kapucyna a od dzieci na które jest kasa się odp. .o.
megimamusia (2017.08.06)

info

7  
  16
Wlacze sie do tej dyskusji bo az mnie skreca gdy czytam to co piszecie. Zgadzam sie z faktem ze 500+ nie ma nic wspolnego z tym zdarzeniem ale rowniez zgadzam sie z tym ze tego typu programy szerza patologie i juz calkowicie wyrzucaja takim ludzia potrzebe zarobienia na siebie. Czemu Wy ludzie nie potraficie zrozumiec ze nic nikomu panstwo nie powinno dawac za darmo bo to sa Nasze zabrane pieniadze. PIS WAS PRZEKUPIL WASZYMI PIENIEDZMI. hahahah Czyz to nie brzmi ironicznie, czy naprawde 95% ludzi to bezmozgi ktore nie widza co sie dzieje. PS: megimamusia a wiesz ze sa ludzie ktorzy nie moga miec dzieci choc by bardzo chcieli??? poziom Twojej wypowiedz jest taki ze lepiej zeby Twoje potomstwo tego nigdy nie przeczytala bo bylo by im po prostu WSTYD.
MARKOS (2017.08.06)
@MARKOS - megimamuś będą miliony,
(2017.08.06)
To juz patole do potegi. Nie mogli sie powstrzymac, nawet bedac w szpitalu i czekajac az dziecko tego patola przyjdzie na swiat, nawet wtedy lapki swierzbia zeby cos zaje***c
Bolek123 (2017.08.06)

info

8  
  0
Ja pierdziele tatus ha, ha to juz lepiej zeby to dziecko mialo tylko matke, bo ojciec nie ma zadnych pozytywnych wartosci zyciowych.
91 (2017.08.07)

info

3  
  0
to sie nazywa czincza
udkozkurczaka (2017.08.07)

info

0  
  0
Chyba narodziny dziecka a nie poród dziecka. ..
tylebłędów (2017.08.07)

info

1  
  0
Dla wszystkich piszących to nie jest ojciec dziecka które miało się urodzić tylko jak już to ojczym
ktos (2017.08.08)

info

0  
  0