Chciał zapłacić za zakupy… znalezioną kartą

3
03.11.2017
Chciał zapłacić za zakupy… znalezioną kartą
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu (fot. KMP Elbląg)
27-letni mężczyzna został ujęty przez ekspedientkę gdy próbował zapłacić za zakupiony towar zastrzeżoną przez bank kartą. Kobieta zamknęła drzwi do sklepu i wezwała policję. Funkcjonariusze, którzy przejęli 27-latka ustalili, że nie była to jego pierwsza próba zakupów.
Sytuacja miała miejsce dwa dni temu. 27-latek odwiedził sklep, zrobił zakupy i chciał zapłacić zbliżeniowo kartą płatniczą. Wtedy na terminalu pojawił się napis „zatrzymać kartę”. Kobieta zablokowała drzwi do sklepu i wezwała policję. Policjanci, którzy przyjechali na interwencję ustalili, że 27-latek tego samego dnia próbował zapłacić w innym sklepie, jeszcze inną kartą. Tam jednak zdążył wyjść i oddalić się. Policjanci znaleźli przy nim dwie karty: jedną wystawioną na mężczyznę - ale nie na 27-latka, drugą wystawioną na kobietę. Obie karty zatrzymano. Mężczyźnie wystawiono wezwanie do stawienia się w Wydziale do Walki z Przestępstwami Gospodarczymi elbląskiej komendy.
   27-latek zostanie przesłuchany. W rozmowie z policjantami twierdził, że posiadane karty znalazł i przy ich użyciu chciał zapłacić za zakupy.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jaki farciarz, znalazł karty, ale w cudzej kieszeni. dziadostwo.
(2017.11.03)

info

12  
  1
Frajer i złodziej! żeby samemu zarobić to jest za tępą dzidą, to lepiej kraść
aaa (2017.11.04)

info

1  
  0
brawo dla kobiety! że się nie bała i że jej się chciało
szimurina (2017.11.06)

info

0  
  0