Chciał ukraść maszynę do szycia

6
14.10.2016
Chciał ukraść maszynę do szycia
fot. policja
Niecodzienna próba kradzieży miała miejsce w jednym z elbląskich marketów. 31-latek chciał wynieść ze sklepu maszynę do szycia. Został zatrzymany przez pracownika ochrony i przekazany policjantom. Był wcześniej karany za oszustwo i złamanie zakazu sadowego. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.
Próba kradzieży miała miejsce wczoraj (13 października) około godz. 20 w markecie przy ulicy Ogólnej. 31-latek ominął kasy i próbował wyjść ze sklepu z maszyną do szycia. Zauważył to pracownik ochrony, który zainterweniował. Sprawca rzucił maszynę i wybiegł ze sklepu. Został zatrzymany na wysokości ulicy Fromborskiej. Ochroniarz przekazał sprawcę policjantom, który trafił do policyjnego aresztu. Był pijany, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. W przeszłości był karany za oszustwo i złamanie zakazu sądowego (prowadzenie samochodu). Grozi mu kara do 5 lat wiezienia.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

"Ochroniarz przekazał sprawcę policjantom, który trafił do policyjnego aresztu. " Po jakiemu to jest?
Ferdynand_Kiepski (2016.10.14)
Lidl są tam po 599zł
(2016.10.14)

info

2  
  0
tam dostanie garnitur juz szyty na miare, co za idiota ( za co siedzisz za ? za maszyne do szycia. ) he. he jaka siara na puszce. prawdziwy PUSTAK, JEDNAK SA DEBILE NA TY SWIECIE.
jestemkonkretnyityle (2016.10.14)

info

1  
  0
Krafcofil jeden. W więzieniu takimi jak ten wiedzą jak się zająć.
strażak_miejski (2016.10.15)

info

1  
  0
@Ferdynand_Kiepski - Też zwróciłem uwagę. Krótki tekst, można byłoby przed publikacją przeczytać. Mistrzostwo świata!
(2016.10.17)
To miał być początek przygody z programem project Runway
cierpisz (2016.10.17)

info

1  
  0