Chciał sprzedać kradziony telefon

4
01.03.2018
Chciał sprzedać kradziony telefon
fot. policja
Policjanci odzyskali telefon należący do okradzionego mężczyzny. Okazało się, że sprawca kradzieży próbował sprzedać telefon przygodnym osobom. Po policyjnej kontroli okazało się, że aparat figuruje w systemie jako skradziony dzień wcześniej. Mężczyznę zatrzymano.
Mężczyzna został zaczepiony przez sprawców i poproszono go, by „pożyczył” ładowarkę do telefonu. Chwilę później zażądano od niego wydania samego telefonu. Co też uczynił, gdyż obawiał się mężczyzn. Ci odeszli z jego telefonem oraz otrzymaną wcześniej ładowarką. Mężczyzna zgłosił sprawę na policję. Następnego dnia okazało się, że jeden ze sprawców próbuje sprzedać telefon na terenie Hali Elzam. Patrol pojechał na miejsce i zatrzymał 56-latka. W trakcie kontroli znaleziono przy nim telefon huawei, który to był zarejestrowany jako skradziony. 56-latek trafił do policyjnego aresztu.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

2018 rok, imei, gps, sledzenie telefonu z robieniem zdjec zlodzieja i wysylanie na chmure, maile itp a oni dalej kradną. co za idioci --> do utylizacji
imponderabilia (2018.03.01)

info

4  
  0
To raczej jedyny znaleziony telefon przez policje w ciągu ostatnich 5 lat. Resztę szybko umorzyli.
(2018.03.01)

info

5  
  0
a można pokazać zatrzymanego? pokazujecie cały czas te same ręce, a co może to są ręce 56-latka?
(2018.03.01)

info

0  
  0
pokażcie mordę tego śmiecia
maads (2018.03.02)

info

2  
  0