Był poszukiwany listem gończym. Wpadł podczas kontroli drogowej

5
27.08.2018
Był poszukiwany listem gończym. Wpadł podczas kontroli drogowej
W miniona sobotę (25 sierpnia) w Elblągu policjanci zatrzymali do kontroli osobowego opla. Kierowca nie dość, że miał zakaz prowadzenia pojazdów, to jeszcze był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Elblągu. Miał do odbycia karę roku i sześciu miesięcy pozbawienia wolności.
W sobotę (25 sierpnia) o około godz. 3 w nocy rutynowa kontrola drogowa na ulicy Konopnickiej w Elblągu zakończyła się dla 26-latka zatrzymaniem. Mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a ponadto był poszukiwany listem gończym do odbycia kary. Teraz trafi do aresztu śledczego w Elblągu, gdzie spędzi rok i sześć miesięcy pozbawienia wolności. Wszystko to za włamanie, którego się wcześniej dopuścił.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Biedny człowiek. Jeszcze nie został bandytą a już trafił w ręcę oprawców i katów.
(2018.08.27)

info

0  
  8
zabrakło typowi yanosika :D
dzik (2018.08.27)

info

0  
  0
Ostatni raz za kierownik siadles ostatni raz teraz będziesz jeździł. .. .po nie heblowanej desce miłego pobytu w senatorium życzę
(2018.08.28)

info

0  
  0
jak się ukrywa to nawet nie wie, ze mogl sobie z yanosikiem spokojnie jechac xd
janusz_09 (2018.08.28)

info

0  
  0
Jakis glupi Polaczek.
Znyszek 1 (2018.08.30)

info

0  
  0