Był poszukiwany listem gończym. Wpadł podczas kontroli drogowej
W miniona sobotę (25 sierpnia) w Elblągu policjanci zatrzymali do kontroli osobowego opla. Kierowca nie dość, że miał zakaz prowadzenia pojazdów, to jeszcze był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Elblągu. Miał do odbycia karę roku i sześciu miesięcy pozbawienia wolności.