Był pijany i nie miał uprawnień

4
05.12.2016
Był pijany i nie miał uprawnień
Policjanci patrolowo-interwencyjni zatrzymali do kontroli pijanego kierującego. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie oraz nie posiadał uprawnień. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem.
Zdarzenie a właściwie kontrola drogowa miała miejsce przy ul. Hetmańskiej w nocy z soboty na niedzielę (3/4 grudnia). Policjanci zatrzymali opla astrę, którym kierował 18-letni mężczyzna. Funkcjonariusze od razu wyczuli od niego zapach alkoholu. Badanie alkotestem potwierdziło to, że kierujący jest pijany. Wynik badania: 1,08 promila. W trakcie kontroli okazało się, że 18-latek nie posiada uprawnień. Astra trafiła więc na policyjny parking. Zgodnie z kodeksem karnym mężczyźnie może grozić teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.
   
Multikino

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Co za głupek co na to mamusia z tatusiem ??? Dumni. .?
(2016.12.05)
Mają wszystko "gdzieś".
Kolorowy (2016.12.06)
ak nozownik :D
kuciniak (2016.12.09)

info

0  
  0
czy tylko ja widze podpis MULTIKINO? pod artykulem. to chyba jakis blad bo multikino nie pisalo tego artykulu.
(2016.12.12)

info

0  
  0