Awantura w hotelu

4
12.12.2017
Awantura w hotelu
Patrol policji został wezwany do jednego z elbląskich hoteli, po tym jak jego goście posprzeczali się ze sobą, a w drzwiach powstała duża, 30 centymetrowa dziura.
Zdarzenie miało miejsce w niedzielę (10 grudnia) około godz. 18. Dyżurny komendy odebrał zgłoszenie o awanturze w hotelu i wysłał tam patrol. Na miejscu policjanci ustalili, że pomiędzy hotelowymi gośćmi doszło do sprzeczki, w trakcie której ucierpiał jeden z nich a także… hotelowe drzwi. W tych ostatnich powstała 30 centymetrowa dziura. Z czterech osób został zatrzymany 39-letni mężczyzna jako sprawca uszkodzenia mienia. Policjanci wylegitymowali również trzy pozostałe osoby. Okazało się, że jedna z kobiet, 39-latka jest poszukiwana przez prokuraturę, która próbowała ustalić adres kobiety. Teraz ustalili go policjanci.
   Szkody powstałe w wyniku imprezy wyceniono wstępnie na 1500 złotych. Zatrzymany mężczyzna może odpowiadać za zniszczenie mienia. Za taki czyn grozi kara do 5 lat pozbawiania wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

czym jest trzydziestocentymetrowy otworek w porównaniu do dziury w kraterze meteorytowym ?
Kopernik (2017.12.12)

info

5  
  3
Dobrze że się tylko pokłócili, jakby się pobili to by hotel zmiotło!
(2017.12.12)

info

6  
  1
Pani nie dostała zapłaty za usługę i przybył pan który pilnuje interesu a że się klient zamknął w pokoju to trzeba było ten pokój sobie otworzyć. ..
BoyHotelowy (2017.12.13)

info

4  
  1
"a na co mnie ten kaktus" dobrze ze auta pod oknem nie uszkodzili bo to chyba moj
bleeee (2017.12.14)

info

1  
  0