Areszt dla mężczyzny, który pobił swoją babcię

7
04.11.2016
Areszt dla mężczyzny, który pobił swoją babcię
fot. policja
Sąd Rejonowy w Elblągu na wniosek policji i prokuratury zastosował trzymiesięczny areszt wobec 26-latka, który jest podejrzany o uszkodzenie ciała swojej babci. Mężczyzna przyznał się, ale odmówił składania wyjaśnień. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.
26-latek miał wcześniej na swoim koncie przestępstwa narkotykowe i problemy z dopalaczami. Według wstępnych ustaleń policjantów był agresywny. 70-letnia kobieta przechodziła gehennę. Śledczy ustalili, że mężczyzna bił ją po twarzy i całym ciele, szarpał za włosy, groził i nie pozwalał kontaktować się z rodziną. Kobieta nie wytrzymała i uciekła z domu. Policjanci zatrzymali go zaraz po zgłoszeniu sprawy na policję. Sąd Rejonowy w Elblągu na wniosek policji i prokuratury zastosował dzisiaj (4 listopada) wobec mężczyzny trzymiesięczny areszt. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Mam nadzieję, że otrzyma taką opiekę w placówce penitencjarnej, jaką zapewnił swojej kochanej babci.
(2016.11.04)

info

17  
  0
Utylizacja
wielbicielElbinga (2016.11.04)

info

9  
  0
Pokażcie pysk tego zwyrola! Mówię "pysk", bo twarz mają ludzie!
(2016.11.04)

info

8  
  0
za pobicie 5lat a za zabujstwo w poprzednim artykule co zabil zone dostal 3 lata. co za sedzina daje takie kary !!!!! ludzie to jest chory kraj podajcie nazwisko tego sedziny !!!!! niech ktos sie wreszcie za to wezmie bo to smiech na sali, ale sali kabaretow !!!!!, a nie rozpraw. burdel jednym slowem i tyle w tym temacie.
rychu1 (2016.11.04)
@rychu1 - Rychu, słownik.
Jacek85 (2016.11.04)
do wora z gnojem a wór o mur
katnadebili (2016.11.05)

info

4  
  0
A może z babci kawał draba, a chłopaczyna się bronił??? Już od razu wina młodego! Ludzie opamiętajcie się!!!
Student123 (2016.11.06)

info

1  
  7