Amator whisky zatrzymany przez policjanta

8
09.07.2018
Amator whisky zatrzymany przez policjanta
21-latek zabrał z samoobsługowego sklepu dwie butelki whisky i wyszedł z nimi na zewnątrz. Nie zapłacił za towar, mimo wołania przez obsługę sklepu. Po chwili ruszył za nim policjant. Mężczyzna został zatrzymany.
Cała historia rozegrała się nie tyle w sklepie, co ponad pół kilometra od sklepu. 21-letni mężczyzna zabrał z półki w samoobsługowym markecie dwie butelki whisky o wartości około 150 złotych i wybiegł z nimi na zewnątrz. W tym czasie zakupy robił też jeden z policjantów z elbląskiej komendy, który był na urlopie. Policjant po wyjściu wsiadł do swojego auta i ruszył w kierunku, w którym wybiegł sprawca. 21-latka zauważył w okolicy ul. Obrońców Pokoju. Tam zatrzymał mężczyznę i wezwał na miejsce patrol. 21-latek cały czas miał przy sobie dwie skradzione butelki. Zabezpieczony przez policjantów towar wrócił do sklepu. Mężczyzna został ukarany 500- złotowym mandatem.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

ot mi kara a za przejazd na czerwonym chcieli chłopa powiesić
(2018.07.09)

info

9  
  2
Kolejny bohater na urlopie, dziwne, bo co robią ci na służbie?
(2018.07.09)

info

6  
  0
Hihi
QbeeQ (2018.07.10)

info

1  
  0
ciekawe, nie było go stać na alkohol za 150zł, a zapłaci mandat 500-złotowy?
(2018.07.10)

info

2  
  0
Ci na sluzbie , nie maja czasu lazic po sklepach i czatowac az ktos podwedzi flaszke.
Uno (2018.07.10)

info

0  
  0
w tym wieku za seks i alkochol sie nie placi
(2018.07.10)

info

0  
  1
Stop mobbing w SG I POLICJI!!!!! Kasa dla biurowców i czopkow. W terenie zero premii!!!!!
(2018.07.10)

info

1  
  0
malboro na kacu. ..
ssijwy (2018.07.11)

info

0  
  0