23-latek uszkadzał samochody, bo pokłócił się z dziewczyną

6
23.07.2018
23-latek uszkadzał samochody, bo pokłócił się z dziewczyną
fot. policja
Policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który po pijanemu uszkadzał zaparkowane samochody. Twierdził, że jest pod wpływem dopalaczy, a wcześniej pokłócił się z dziewczyną i musiał wyładować swoją złość.
Interweniujący policjanci zatrzymali 23-latka po około 100-metrowym pościgu. Mężczyzna, gdy spostrzegł policyjny patrol, zaczął uciekać. Okazało się, że nie uszkodził tylko jednego pojazdu zaparkowanego przy ul. Nitschmanna, ale również dwa inne przy sąsiedniej ulicy. W chwili gdy był zatrzymywany, do oficera dyżurnego wpłynęła informacja o uszkodzeniach osobowego renault oraz terenowej kii. W jednym z samochodów była uszkodzona przednia szyba oraz porysowany błotnik w drugim wgnieciona klapa bagażnika.
   Agresywny 23-latek najpierw trafił na badanie lekarskie chwilę później został umieszczony w policyjnym areszcie. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem. Za uszkodzenie mienia może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

a czemu milicja nie radzi sobie z dziewczynami, źródłem problemów, stresu, patologii, zła wszelakiego i samobójstw ?
(2018.07.23)
:D I dlatego tym masz tylko własną grabę, prawda? Bez problemów, full relaksik, zero patologii, promieniejące dobro i chęć do życia xD
facepalm (2018.07.23)

info

2  
  2
Miasto cudów z takim do kamieniołomów żeby zarobił na szkody które wyrzadził a potem do utylizacji
Gość 2 (2018.07.23)

info

2  
  0
lepsze 5lat wiktu i wyrzywienie niz jednorazowe 500 plus
(2018.07.24)

info

0  
  0
wyzywienie*
(2018.07.24)

info

0  
  0
Popierwsze Policja, to że wieś to nie znaczy że tv nie dociera, komuna się skończyła. Po drugie jak ktoś ma miękką pup... to niestety. Trzeba umieć radzić sobie z emocjami. Klucil się pewnie bo kazała mu rzucić dopalacze
(2018.07.25)