16-latek złapany na kradzieży

3
17.04.2018
16-latek złapany na kradzieży
W miniony weekend policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego w Braniewie pojechali na kradzież sklepową do jednego ze sklepów w Braniewie. W trakcie kontroli osobistej ujawnili skradziony towar oraz narkotyki.
W sobotę (14 kwietnia) policjanci udali się do jednego ze sklepów na terenie Braniewa, gdzie ochroniarz sklepu złapał na gorącym uczynku sprawcę kradzieży. Policjanci po przybyciu na miejsce dokonali kontroli osobistej wskazanej przez ochroniarza osoby. W trakcie kontroli ujawnili dwie paczki sezamków, które ukradł oraz zawninątko, w którym znajdował się susz roślinny. Policjanci użyli testera narkotykowego, który wykazał, że susz roślinny, w którego posiadaniu był nieletni, to marihuana.
   Materiał dowodowy zostanie przesłany do Sądu Rodzinnego i Nieletnich, który wymierzy karę 16- latkowi.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Poprawcie ten żargon, bo ludzie faktycznie pomyślą, że gliniarze, to złodzieje. :p
kpt.Żbik (2018.04.17)

info

2  
  1
co za deee bil
szimurina (2018.04.18)

info

1  
  0
KMP w Braniewie bueeeheh prostactwo w piśmie, mowie i myśleniu
Milicjant (2018.04.18)

info

0  
  1