„Po deszczu” Fotką Września

10
16.10.2025
„Po deszczu” Fotką Września
(fot. expert)
Fotką Miesiąca we wrześniu zostało zdjęcie o tytule „Po deszczu”. Otrzymała większość głosów konkursowego jury, w nagrodę autor/autorka otrzymuje 500 zł ufundowane przez prezydenta Elbląga. Gratulujemy!

Na wrześniową edycję konkursu Fotka Miesiąca wpłynęły 64 zdjęcia. W naszym konkursie specjalnym pod uwagę braliśmy tylko te fotki, które wyszły z poczekalni i związane były z Elblągiem. Wygrała fotka z tytułem „Po deszczu", która otrzymała trzy głosy 5-osobowego jury.

- Brama Targowa, katedra i rzeka Elbląg – to najczęściej pojawiające się motywy na zdjęciach w konkursie. Ja zdecydowanie zachęcam „fotkowiczów” do spacerowania po mieście i poszukiwania nieoczywistych miejsc, takich jak to uwiecznione na zwycięskim zdjęciu – uzasadnia wybór Jacek Żukowski z Biura Prezydenta Miasta, jeden z członków jury.

 

W nagrodę autor o nicku expert otrzymuje 500 zł ufundowane przez prezydenta Elbląga. Gratulujemy! Prosimy o mailowy kontakt z redakcją - redakcja@portel.pl

 

Laureatów nagród specjalnych (od stycznia do grudnia 2025 r.) wybiera jury w składzie: Włodek Gęsicki, wydawca portEl.pl i przewodniczący jury, Rafał Gruchalski, redaktor naczelny portEl.pl, Magdalena Tomaszewska, dyrektor Biura Prezydenta Miasta, Jacek Żukowski z Zespołu Prasowego Biura Prezydenta Miasta oraz Anna Dembińska, fotoreporter portEl.pl. Nagrody specjalne mogą, ale nie muszą pokrywać się z „Fotką miesiąca”. Regulamin specjalnej edycji konkursu Fotka Miesiąca znajdziecie tutaj.

 

Środki przekazywane przez prezydenta Elbląga w całości przeznaczone są na nagrody dla naszych Czytelników.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Jeśli ta fotka coś pokazuje to już podziękuję głosującym !
(2025.10.16)
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Bez układów, nawet z najlepszym zdjęciem nic nie wygrasz w tym konkursie. Dziękuję dobranoc, koniec imprezy.
ojciec Krzycha (2025.10.16)
@ojciec Krzycha - Totalna bzdura, nie ma żadnego układu.
Jury (2025.10.16)
obróbka komputerowa wypala oczy, żenada
grad (2025.10.16)

info

3  
  5
Był śmietnik, teraz są barierki. Może o takie atrakcje chodzi jury. Z jednym się zgodzę, starówka i katedra to nudne motywy.
(2025.10.16)

info

5  
  1
zrób lepsze i wygraj. no dawaj!
(2025.10.16)
Drugim zdjęciem w tym cyklu będzie fotka pt. "Z deszczu pod rynnę".
(2025.10.16)

info

1  
  0
Nie wygram bo nie należę do swoich !
(2025.10.17)
Czy ja dobrze rozumiem, że skład 5 osobowego jury to 3 osoby z PortEl i 2 z urzędu miasta... Czyli osoby z PortEl mogą równie dobrze być w zmowie i głosować co miesiąc na zdjęcia swoich znajomych, bo i tak będzie ich przewaga. Luz
(2025.10.17)
Może i mogą, ale tak nie robią.
DobrzePoinformowany (2025.10.17)