O jedzeniu w poniedziałek
W55 - miejsce ze smakiem już po raz kolejny otwiera swoje gościnne progi dla osób zainteresowanych zdrowym stylem życia i żywienia. Styczniowe spotkanie poprowadzi Aga Kopczyńska (specjalistka żywienia i dietetyki, autorka bloga Aga ma smaka - żyj i jedz zdrowo).
Będzie można się na nim dowiedzieć, jak zdrowo i tanio komponować posiłki i nie oszaleć. W dzisiejszych czasach dużo mówi się o zdrowym odżywianiu, ale czy zdrowe przygotowywanie posiłków jest osiągalne dla wszystkich? Nawet tych zapracowanych, którzy nie chcą wydawać na jedzenie fortuny? Jak planować posiłki, aby były zgodne z aktualnymi zaleceniami żywieniowymi, a do tego nie zabierały zbyt wiele czasu? Jak uniknąć żywieniowych "min"?
Wszystkich zainteresowanych tematem zdrowej i zbilansowanej diety zapraszamy na kolejne spotkanie w najbliższy poniedziałek, 20 stycznia, na godzinę 18 do W55 - miejsca ze smakiem przy ulicy Warszawskiej 55 w Elblągu. Wstęp wolny.
Zachęcamy do śledzenia Fanpage'a inicjatywy: www.facebook.com/W55miejscezesmakiem/
To tu w najbliższym czasie będą odbywały się kolejnie wydarzenia z zakresu zdrowia, diety, kulinariów, ekologii, zrównoważonego rozwoju, skutecznej komunikacji i nie tylko.
Do zobaczenia!