Dyktando z języka rosyjskiego

3
16.06.2012
Elbląskie Stowarzyszenie Współpracy Polsko – Rosyjskiej Elb-Rus zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Elbląskim Dyktandzie z Języka Rosyjskiego.
Dyktando odbędzie się 20 czerwca (środę) o godzinie 17 w Bibliotece Elbląskiej.
   To propozycja skierowana do wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania.
   Zgłoszenia uczestnictwa przyjmuje prezes Stowarzyszenia Wioletta Czarnecka, pod adresem: centrum_4@interia.pl i pod telefonem: 660 497 321.
   
informacja nadesłana

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Myślałem, że dyktando trwało od1945 r. do 1989 r. .Myliłem się, trwa nadal. Kim są założyciele PO ?
17 09 1939 (2012.06.16)

info

0  
  0
i nawet tutaj zaczynaja sie deb ilne wpisy?
(2012.06.16)

info

0  
  0
Youtube - Gen. Petelicki - O rozkładzie państwa.
(2012.06.16)

info

0  
  0