Czym podróżuje św. Mikołaj, czyli zabawa w Ford Gołębiewski
Już po raz ósmy salon zaprosił do siebie dzieci z klas I-III elbląskich szkół podstawowych. Okazją do spotkania były oczywiście mikołajki. - Cieszymy się, że na nasze zaproszenie odpowiedziało tak wiele placówek, a zabawa była przednia – mówi Karina Hirsz, dyrektor obsługi posprzedażnej w firmie Gołębiewski. Na gości czekało wiele atrakcji. Było malowanie buzi, z baloników można było wyczarować pieska albo żyrafę, były też zabawy i konkursy - dla dzieci, ale i dla dorosłych.
Głównym punktem mikołajkowej zabawy w salonie przy ul. Żuławskiej 19 był konkurs plastyczny pt. "Narysuj swojego ulubionego Forda, którym mógłby podróżować św. Mikołaj". Powstało ponad 80 prac! Nagrodą główną był tablet. Zabawa była także okazją do wspólnego zdjęcia z sympatycznym świętym. To była ta magiczna chwila, gdy każdy - mały i duży - mógł szepnąć Mikołajowi swoje świąteczne życzenie.
------------------artykuł promocyjny--------------------