Wybrany wątek opinii

No cóż barany!!! będziecie jeszcze płakać jak zabraknie wam drzew. Naprawdę nie rozumiem takiego myślenia ludzi pozbawionych praktycznie wszystkich odruchów normalności. Ba. rany nie będzie drzew, nie będzie zieleni, to i nie będzie was zaciemnione rozumy patrzące tylko pod względem kasy !!!
(2018.04.13)
brawo. !!! idioci tylko napaleni bo im castorame wybudują, co za tępi ludzi, najlepiej jakby był sklep na sklepie,
(2018.04.13)
Powrót do komentarzy