Wybrany wątek opinii
No cóż barany!!! będziecie jeszcze płakać jak zabraknie wam drzew. Naprawdę nie rozumiem takiego myślenia ludzi pozbawionych praktycznie wszystkich odruchów normalności. Ba. rany nie będzie drzew, nie będzie zieleni, to i nie będzie was zaciemnione rozumy patrzące tylko pod względem kasy !!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
11
brawo. !!! idioci tylko napaleni bo im castorame wybudują, co za tępi ludzi, najlepiej jakby był sklep na sklepie,
Do moderacji
Odpowiedz
0
6