UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No cóż barany!!! będziecie jeszcze płakać jak zabraknie wam drzew. Naprawdę nie rozumiem takiego myślenia ludzi pozbawionych praktycznie wszystkich odruchów normalności. Ba. rany nie będzie drzew, nie będzie zieleni, to i nie będzie was zaciemnione rozumy patrzące tylko pod względem kasy !!!