Wybrany wątek opinii
A jak przychodzi babinka, która a nie ma juz nikogo leci z miesiąca na miesiąc na tzw. oparach bo dostaje renty 700zł i na koniec miesiąca nie ma za co kupić kromki chleba i jedyne miejsce, w którym dostanie pozyczkę pod zastaw swojego pierścionka, który ma od 30 lat to LOMBARD to dalej uważacie pacanym, że lombardy przeginają ? A jak jeden z drugim, który to pisze przyłazi do lombardu i chce kupić komórkę która jest wystawiona za połowe wartosći i jeszcze się targuje o 2zł to też przegina. .. .pomyślcie czasami co piszecie głąby
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@elkometr - Podzielam zdanie. Lombard jest specyficznym miejsce, ale ma swoje wady i zalety jak wszystko w dzisiejszych czasach. A paser to soba, któa swiadomie kupuje kradzioną rzecz a z tego co mi wiadomo lombardy nie skupuja kradzionych rzeczy jesli maja pewnosc iz posiadany towar przez klienta nie jest jego własnością!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@elkometr - W 50 procentach w lombardach są kradzione fanty
Do moderacji
Odpowiedz
0
0