UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No p. Wróblewski, jeśli jest budowany wiadukt, to i lotnisko powinno zostać zmodernizowane. Niech ta dzielnica Elbląga wreszcie zostanie doceniona.

wist

Anuluj