UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No p. Wróblewski, jeśli jest budowany wiadukt, to i lotnisko powinno zostać zmodernizowane. Niech ta dzielnica Elbląga wreszcie zostanie doceniona.
wist
No p. Wróblewski, jeśli jest budowany wiadukt, to i lotnisko powinno zostać zmodernizowane. Niech ta dzielnica Elbląga wreszcie zostanie doceniona.
wist