Wybrany wątek opinii

Do Olsztyna nie masz co pisać !!! Jeżeli chcesz jakieś reakcji to pisz bezpośrednio do min. Joachim Brudzińskiego. Ponoć miało być lepiej a jest wręcz odwrotnie.
bunio (2018.03.10)
@bunio - Jak widać to akcje w samym mieście dają lepsze wyniki (zwłaszcza w Elblągu)
(2018.03.10)
Gówno prawda !!!!
(2018.03.10)
Powrót do komentarzy