Wybrany wątek opinii
Do Olsztyna nie masz co pisać !!! Jeżeli chcesz jakieś reakcji to pisz bezpośrednio do min. Joachim Brudzińskiego. Ponoć miało być lepiej a jest wręcz odwrotnie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@bunio - Jak widać to akcje w samym mieście dają lepsze wyniki (zwłaszcza w Elblągu)
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Gówno prawda !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0