UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Olsztyna nie masz co pisać !!! Jeżeli chcesz jakieś reakcji to pisz bezpośrednio do min. Joachim Brudzińskiego. Ponoć miało być lepiej a jest wręcz odwrotnie.
bunio
Do Olsztyna nie masz co pisać !!! Jeżeli chcesz jakieś reakcji to pisz bezpośrednio do min. Joachim Brudzińskiego. Ponoć miało być lepiej a jest wręcz odwrotnie.
bunio