UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Olsztyna nie masz co pisać !!! Jeżeli chcesz jakieś reakcji to pisz bezpośrednio do min. Joachim Brudzińskiego. Ponoć miało być lepiej a jest wręcz odwrotnie.

bunio

Anuluj