Wybrany wątek opinii
Nie ma kasy??? Nie rozsmieszac mnie. Mamy biliony dolarów w polskich zlozach naturalnych!!!! Ale to nie kasa dla Polaków.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Zatajone przed Polakami bogactwa Polski, czyli największe oszustwo PRL-bis (tzw. III RP)
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Jak rany koguta ! Znów jakiś nawiedzony i niepodpisany o pierdołach. .. Co temat, to pisze o tych ukrytych bogactwach. .. Oszołom jakiś. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0