Wybrany wątek opinii

Nie ma kasy??? Nie rozsmieszac mnie. Mamy biliony dolarów w polskich zlozach naturalnych!!!! Ale to nie kasa dla Polaków.
(2018.02.27)
Zatajone przed Polakami bogactwa Polski, czyli największe oszustwo PRL-bis (tzw. III RP)
(2018.02.27)
Jak rany koguta ! Znów jakiś nawiedzony i niepodpisany o pierdołach. .. Co temat, to pisze o tych ukrytych bogactwach. .. Oszołom jakiś. ..
Donawiedzonegoanonima (2018.02.28)
Powrót do komentarzy